Er-Opel Çıkma Parçacı - Faydalı Bilgiler

image

Oto Çıkma Yedek Parça Nedir

Çıkma yedek parça, özellikle otomotiv sektöründe, kazalı (kaskolu olup pert kaydı bulunan) ve hurda belgeli araçların parçalanarak ortaya çıkarılan, revizyonlu veya revizyonsuz, tekrar kullanılabilen yedek parçalardır.

Oto Çıkma Yedek Parçaları Alırken Aşağıdaki Hususlara Dikkat Edilmelidir;

  • Önce güvenilirlik. Alışveriş yapacağınız oto çıkma yedek parça satışı yapan firmanın güvenilirliğinin araştırılması en önemli husustur.
  • Parçayı satın alırken denenebilecek yedek parçalar var ise mutlak parçaları deneyiniz ( elektrik ve elektronik yedek parçalar vb…).
  • Aldığınız yedek parçayı sonradan tespit edilen herhangi bir durumdan dolayı satıcınıza yedek parçayı iade edilip edilemeyeceğini mutlaka sorunuz.
  • Çıkma yedek parça satın almadan önce karar verebilmek için mutlaka yetkili servislerden ve oto yedek parçacılardan, orijinal yedek parça ve yan sanayi yedek parça olarak fiyat araştırması yapınız.
  • Aldığınız çıkma yedek parçanın faturasını veya hasarlı araç alıyorsanız hurda belgesini mutlaka isteyiniz.

Neden Çıkma Yedek Parça Alınır ?

Çıkma yedek parça tercih etmenin nedeni; çıkma yedek parça piyasada olan ve kaza neticesinde hurdaya çıkan araçlardan sökülen, yedek parçalardır. yedek parçaların orijinal olması tercihin en önemli nedenlerinden biridir. Satılan opel ve chevrolet marka çıkma yedek parçalarının ( yedek parçada tahribat olmaması kaydıyla ) iadesi mümkün olduğu için sıfır yedek parçada sunulan hizmetin burada da verilebilmektedir.

Bir diğer tercih sebebi ise orijinal opel ve chevrolet yedek parçalar yurt dışında geldiği için fazlasıyla pahalı olmaktadır. Fakat çıkma orijinal opel veya chevrolet yedek parça ise duruma göre sıfırdan farksız ve oldukça ucuz fiyata bulunabilmektedir.

Ulusal Medyada Çıkma Yedek Parça Haberleri

İthal otoda 'çıkma' yedek parça dönemi

Otoda yedek yedek parçanın 4'te 1'i çıkma

 
 
 

Opel Çıkma Parçalar

opel astra
 

Opel Corsa Çıkma Volant

Yedek parçalarımız Türkiyenin her yerine aynı gün anlaşmalı kargo firmaları ile kargoya verilir. Müşterilermiz ürün iadesini 15 gün içerisinde yapabilirler. Tüm opel çıkma yedek parçalarımız faturalı ve firmamız tarafında garantilidir. Opel Corsa Çıkma Volant.

 

Opel Astra Kalorifer Izgarası

Parçalarımız Türkiyenin her yerine aynı gün anlaşmalı kargo firmaları ile kargoya verilir. Müşterilermiz ürün iadesini 15 gün içerisinde yapabilirler. Tüm opel çıkma yedek parçalarımız faturalı ve firmamız tarafında garantilidir. Opel Astra Kalorifer Izgarası.

 
 

Chevrolet Çıkma Parçalar

chevrolet cruze
 

Chevrolet - Direksiyon Pompası

Parçalarımız Türkiyenin her yerine aynı gün anlaşmalı kargo firmaları ile kargoya verilir. Müşterilermiz ürün iadesini 15 gün içerisinde yapabilirler. Tüm chevrolet çıkma yedek parçalarımız faturalı ve firmamız tarafında garantilidir.

 

Chevrolet Aveo Çıkma Far

Parçalarımız Türkiyenin her yerine aynı gün anlaşmalı kargo firmaları ile kargoya verilir. Müşterilermiz ürün iadesini 15 gün içerisinde yapabilirler. Tüm chevrolet çıkma yedek parçalarımız faturalı ve firmamız tarafında garantilidir. Chevrolet Aveo Çıkma Far.