Er-Opel Çıkma Parçacı - İletişim

image

Ülkemizde binek ve ticari oto marka-modellerinin çeşitlenmesi ile birlikte artan yedek parça ihtiyacı, yedek parça fiyatları yüksekliği çıkma parça sektörünü ortaya çıkarmıştır. Otomotiv sektöründe çıkma parça, kazalı (kaskolu) ve hurda belgeli araçların üzerinden çıkan revizyonlu veya revizyonsuz, tekrar kullanılabilen parçalardır. Bu parçaların tekrar kullanılması ve değerlendirilmesinin yanında fiyat olarak çok daha uygun olması sektörü daha ileri taşımıştır.

Er-Opel Otomotiv opel çıkma parça sektörünün ilk günden bu yana en önde gelen firmalarından biridir. Opel çıkma parça sektöründe yetkin ve bilgili personeli, her model opel ve chevrolet marka araca ait geniş ürün çeşitliliği ile 2000 yılında buna faailiyetini sürdürmektedir. Türkiyenin her yerine ayn gün kargo ile ürünleriniz güvenli bir şekilde paketlenerek gönderilmektedir.

İLETİŞİM FORMU

Adres: Atatürk San.Sit 11.Sk Alt kısmı No:685
İkitelli Org. San. Bölg / Başakşehir

Telefon: (0212) 485 99 33 -

 

Adınız
:
Soyadınız
:
E-Mail Adresiniz
:
Mesajınız
:
ERopel iletisim (0212) 485 99 33

Tel: (0212) 485 9933

Gsm:(0549) 485 9933


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Er-Opel Otomotiv - Opel Çıkma Yedek Parçacı

 

 
 
 

Opel Çıkma Parçalar

opel astra
 

Opel Astra H - Opel Silindir Bloğu

Motorun gövdesini oluşturan esas parçadır. İçerisinde krank,silindirler, yağ pompası, kam mili gibi parçalarla beraber yakıt sistemi parçaları, distribütör, yağ filtresi, şarj dinamosu ve marş motoru gibi parçalar bulunur ve bunlara yataklık eder. Motor kulakları kullanılarak şasiye bağlanır.

 

Opel Meriva - Karter

Silindir bloğunun alt bölümünün tamamını kapatarak motoru koruyan parçadır. Motor yağına depoluk eder. Altta yağ boşaltma tapası bulunur. Supap (külbütör) Kapağı: Su bap mekanizmasını ve motoru toz, su ve pisliklerden korur. Motor yağı, üzerindeki yağ kapağından konulur.

 
 

Chevrolet Çıkma Parçalar

chevrolet cruze
 

Chevrolet - Defransiyel

Defransiyel her iki aks ile aynı anda çalışırken aksların farklı hızda dönmelerini sağlayarak dönüşlerde kolaylık sağlar. Araç virajı dönerken, dairesel yol takip eder ve bir yay çizer. İşte bu yayı çizerken dışta kalan tekerlekler çapı daha geniş bir daire yayı çizeceğinden dıştakilerin daha hızlı dönmesini sağlar.

 

Chevrolet - Debriyaj Seti

Döner haldeki bir parçanın hareketini aynı eksen üzerinde bulunan diğer bir parçaya iletmek veya durdurmak amacıyla kullanılan tertibata debriyaj adı verilir. Motordan vites kutusuna hareket iletimini sağlar ve istendiği zaman, motor çalışmasına devam ettiği halde, bu hareket iletimini durdurur.